Pzt - Cuma 09:00 - 18:00
uygulama

İmalatı ve sevkiyatı bitirilen ürünlerimizin, şantiyelerimizde projede belirlenen ölçülere göre, yine uzmanlarımızın denetiminde montajları tamamlanır. Firmamız, montaj hizmetlerinde kalite sürekliliğinin sağlanabilmesi için, sürekli kendi gözetiminde hizmet üreten, kendi bünyesindeki personeli kullanmanın daha iyi sonuçlar verdiği düşünmektedir.

Firmamız dahilinde toplam 150’nin üzerinde şantiye çalışanımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Montaj ekipmanı olarak projelerin ihtiyaçlarına uygun olan modern teçhizatları ve araçları kullanmaktayız. Projenin tüm süreçlerinde iş güvenliği birinci önceliğimizdir.

Tüm şantiyelerimizde mimar ve mühendislerden oluşan proje müdürü, saha şefleri, ölçüm ekipleri, iş güvenliği uzmanları ve formenler yer almaktadır.

Proje koordinatörlerimizin idaresinde, işverenimizin belirlediği iş programları doğrultusunda, montajlarımızı en yüksek verimlilikte çalışarak tamamlamak, ara ve kesin kabulleri eksiksiz bir şekilde yapmak temel hedeflerimizden biridir.