Pzt - Cuma 09:00 - 18:00
mercak mermer

Mercak; mermer, granit, traverten, limestone, oniks gibi dayanıklı ve prestijli doğal taşların dış cephe, iç mekan ve peyzaj alanlarında projelendirmelerini, uygulamalarını ve imalatını yapmak amacıyla kurulmuş taahhüt ve danışmanlık firmasıdır.

Yurtiçinde ve yurtdışında üstlendiği projelerde müşterilerinin talepleri doğrultusunda, değişen ve gelişen mimari anlayışa uygun projelere imza atmayı ve yapı sektörünün öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Türkiye’nin önemli mermer üretim bölgelerindeki ocak ve fabrikalara yatırım yapan ve potansiyel yeni iş ortakları için araştırmalarını sürdüren Mercak, tüm dünyada bu doğal taşların projelendirilmesini, danışmanlığını ve uygulamasını üstlenmektedir. Anadolunun çeşitli bölgelerinden çıkan doğal taşları modern uygulama teknikleriyle işleyerek global pazarın beğenisine sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve güvenini ilke edinen firmamız, konusunda uzman kadrosu ile doğaltaş uygulama hizmetlerini zamanında ve uygun fiyatlara müşterilerine teslim etmektedir. Mercak markasını geleceğe taşımayı amaçlayan firmamız, uygulama tekniklerini modernize ederek sektörde kalıcı bir yer edinmeyi amaçlamaktadır.

Kaliteyi sürekli gelişim ve süreklilik gösteren bir süreç olarak algılayan Mercak, bu doğrultuda insan ve ürün kalitesini etkileyen tüm iş süreçlerini iyileştirmek ve geliştirmek için ar-ge çalışmaları kendi bünyesinde sürdürmektedir.

Fotoğraf Galerisi